• شما می توانید این مجموعه ۳ جلدی را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

  57,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ریکی پسری است حدودا 12 ساله که فکر می‌کند هیچ استعدادی ندارد. مثلا دوچرخه سواری و حل مسایل ریاضی و فوتبال بازی کردن، همه‌ی این‌ها کارهایی هستند که هم‌کلاسی‌های ریکی، خیلی راحت انجام می‌دهند، ولی ریکی از پس آن‌ها برنمی‌آید و به قول خودش استعداد این‌کارها را ندارد.

  80,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یک رمان عالی پر از ماجراهای درهم پیچیده و یک پایان عالی. ولی بالاتر از همه ی این ها نوآورانه، جذاب و بسیار بسیار خنده دار!

  119,000 تومان موجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این داستان درباره‌ی جغدی به نام «اوا بال قلنبه‌ای» است که خانه ای درختی دارد. اوا همه چیز را در دفترچه خاطراتش ثبت می کند، اتفاق‌های بامزه و جالبی که فقط برای این جغد اتفاق می‌افتد.

  120,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نخستین مجموعه کتاب آنتونیو ایتوربه و الکس اومیست با نام «پرونده‌های کارآگاه سیتو» برای سنین کودک و نوجوان منتشر شد. این مجموعه نخستین اثر از این نویسنده و تصویرگر است که در ایران منتشر می‌شود و شامل ۹ جلد کوتاه و یک جلد بلند نهایی است که ماه گذشته توسط انتشارات هوپا با در اختیار داشتن حق کپی‌رایت به چاپ رسید.

  151,500 تومان موجود
  15 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چیکو فریتاتا، پسربچه‌ی ماجراجویی است که به دنبال اختراع هرچیزی، از این سو به آن سو سرک می‌کشد. شاید به خاطر همین است که او را مهندس چیکو صدا می‌کنند. اما چیکو همیشه یه گندی می‌زند و محاسباتش اشتباه از آب درمی‌آید. در این مجموعه قرار است با ماجراهای خنده دار و بامزه‌ی مهندس چیکو که در راه اختراع چیزهای جالب رخ می‌دهد، آشنا شوید.

  90,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اتولین براون، دختر ماجراجو و کنجکاوی است. او چیزهایی را که می‌بیند و نقشه‌های زیرکانه‌اش را در دفترچه-ی خود می‌نویسد. عاشق معماهای پیچیده و اتفاقات جالب و غیرمنتظره است. اتولین با موجودی پشمالو به نام آقای مانرو آشنا می‌شود. در این مجموعه، با ماجراهای اتولین و مانرو آشنا می‌شوید.

  60,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مجموعه کتاب‌های ماجراهای کاپیتان زیرشلواری شامل چهار جلد است که توسط دیو پیلکی نوشته شده و به قلم انسیه بهبهانی به فارسی روان ترجمه شده است. چاپ و نشر این مجموعه توسط انتشارات به‌نگار صورت گرفته است. کتاب‌ها داستان‌هایی کمیک استریپ هستند، یعنی متن و تصویر‌هایی دنباله‌دار که با کمک هم ماجرا را شکل می‌دهند و ما همراه جرج و...

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کتاب کاپیتان زیرشلواری 3 _ هجوم خانم های بوفه دار بدذاتی که از فضا اومدن اثر دیو پیلکی با ترجمه امیرحسین دانشور کیان توسط انتشارات پرتقال در 144 صفحه به چاپ رسیده است.

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پنجمین جلد از مجموعه جونی بی جونز با عنوان کیک بی ریخت بدمزه نوشتۀ باربارا پارک و ترجمۀ مژگان کلهر از نشر افق به چاپ رسیده است.

  5,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • هفتمین جلد از مجموعه جونی بی جونز با عنوان هیولای زیر تخت نوشتۀ باربارا پارک و ترجمۀ مژگان کلهر از نشر افق به چاپ رسیده است.

  17,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  وضعیت
  قیمت