• آن‌ها یک تیم فوتبال دبستانی هستند. البته تا قبل از اینکه کسی بخواهد تیمشان را منحل کند همیشه تهِ تهِ جدول بودند. اما حالا با هم پیمان بسته‌اند که تا عمر دارند با هم بازی کنند و هیچ‌چیز از هم جدایشان نکند. این تازه اول راه است. کلی ماجرا در انتظار این تیم همدل و همراه است که اگر نخوانید از دستتان رفته.

  41,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این کتاب ماجرای هیولاها، معما، یک جشنواره‌ی موسیقی، چیزهای گم‌شده، من، و مارکوس است (البته نه لزوماً به همین ترتیب)، و یک معلم کمکی خیلی سختگیر، ولی نگذارید این آخری از خواندن کتاب منصرف‌تان کند.

  27,000 تومان موجود
  15 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خب فکر می کنی گورخر گلادیاتور را می شناسی، نه؟ او یک گلادیاتور قهرمان است! نجات دهنده‌ی جانوران در بند است! کسی که علیه امپراتوری روم طغیان کرده است!

  39,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کتاب 117 طبقه نوشته اندی گریفیتس و تصویرگری تری دنتون است و مترجم این مجموعه کتاب دوست داشتنی و پر از هیجان آنیتا یارمحمدی است. این کتاب توسط نشر هوپا و اجازه چاپ از طرف نویسنده(کپی رایت) چاپ شده.اندی و تری از خانه درختی 13 طبقه همراه ما بودند و همیشه با داستان‌های پر هیجانشان مهمان خانه‌های نوجوانان بودند،

  36,000 تومان موجود
  19 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اندی گریفیتس و دوستش تری توی یک خانه‌درختی 78 طبقه زندگی می‌کنند و با هم کتاب‌های بامزه می‌نویسند، مثل همین که الان در دست شماست. اندی قصه‌ها را می‌نویسد و تری نقاشی‌شان را می‌کشد. اگر دوست دارید از کار این دو بیشتر سر دربیاورید، این کتاب را بخوانید.

  36,000 تومان موجود-همین حالا بخرید
  11 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود-همین حالا بخرید
 • شبی مه‌آلود از شب‌های اکتبر بود. آخ! ... کاشکی توی سوراخ موش گرم‌و‌نرم خودم بودم. آن‌وقت با کتابی خواندنی و یک لیوان چِدار گرم خلوت می‌کردم.

  24,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند. صدای کتاب: Your browser does not support the audio element.

  27,000 تومان موجود-همین حالا بخرید
  12 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود-همین حالا بخرید
 • من هیچ وقت موش شجاعی نبوده ام. اما یک دفعه ترس ها سراسر زندگی ام را گرفتند. برای همین ته آ و تراپولا تصمیم گرفتند درمانم کنند. من را کشاندند تا فرودگاه. من از پرواز می ترسم....

  24,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای...

  34,000 تومان موجود.همین حالا بخرید
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود.همین حالا بخرید
 • تا به حال بی بی چهارشنبه را دیده اید؟ برای سبزه ی سفره ی هفت‌سین نخود خیس کرده اید؟ تا به حال بوشاسب، غول خواب خوار! دست روی چشم هایتان گذاشته و وقت و بی وقت خوابتان کرده است؟ پوش، غول همه چیزخواه! وسایلتان را توی کیسه اش ریخته و گفته است: این ها مال پوشند! پوش پوش پوش؟ تا به حال در عروسی پدر و مادرتان باله رقصیده اید؟ صدای کتاب: Your...

  22,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تا آمدیم کیک بخوریم، مامان‌بزرگ گفت که اول من و دوقلوها برایش کمی ساز بزنیم. قبل از زدن دوباره کمی دل‌شوره گرفتم چون هر وقت فلوت می‌زنم، اتفاق عجیب‌وغریبی می‌افتد. ژاکوب گفت که آهنگ دزدان دریایی کارائیب را بزنیم.

  23,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
جستجوی پیشرفته