• توی مدرسه بعضی ها می گویند بچه های کلاس جادوی وارونه باید جادوهایشان را مثل راز پیش خودشان نگه دارند… یا حتی اصلا از آنها استفاده نکنند. ولی همچین چیزی ممکن نیست، مخصوصا حالا که زمان بزرگ ترین نمایش مدرسه فرا رسیده.

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نًری هورس می تواند به بچه گربه تبدیل شود؛ ولی گاهی به بچه گربه اش کمی اژدها اضافه می کند و خًب ... اتفاقی می شود گًر اژدها. اوخ اوخ! دوستش آندرس پادیلو هم می تواند در هوا پرواز کند... ولی دیگر نمی تواند پایین بیاید! وای وای! 

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • يک روز عصر بعد از خريد، وقتی خانم و آقاي پرز خواستند بچه‌شان را از توی چرخ‌دستی دربياورند، نتوانستند. گير کرده بود. خيلی باهاش کلنجار رفتند. بعدش صندوق‌دارها تلاش کردند بچه را بيرون بکشند و بعد هم مسئولان قفسه‌ها، سه تا از مشتری‌ها، خانم مدير، آتش‌نشان‌ها و ديگران. اما هيچ‌جوره نمی‌شد از توی چرخ‌دستی درش...

  33,000 تومان موجود
  8 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شما می توانید این مجموعه ۳ جلدی را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنید.

  54,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اریک عاشق بازی‌های کامپیوتری است، اما بی‌دلیل نیست که جِس ریگزبی از این بازی‌ها نفرت دارد. آخر می‌دانید؟ یکی از شخصیت‌های بازی ویدیویی دنبالش افتاده تا او را بکشد. جس با رفیقش اریک در تله‌ی بازی جدیدی به نام انفجار اساسی گیر می‌افتد، او با کوله‌پشتی پروازی در بازی چرخ می‌زند که می‌فهمد باید آخوندک‌های غول‌پیکر فضایی را پودر کنند.

  16,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ملکه‌ی انگلستان با مک تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد که جواهرات سلطنتی دزدیده شده را پیدا کرده و به دربار بازگرداند. مک پیشنهاد ملکه را می‌پذیرد و ملکه نیز امکانات لازم برای پیدا کردن جواهرات را در اختیار او می‌گذارد.وقتی مک به لندن می‌رسد، پس از کمی گشت‌و‌گذار در شهر، به محل نگه‌داری جواهرات سلطنتی می‌رود...

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مکس و مالی خواهر و برادر دوقلوی داستان هستند که همیشه توی دردسر می‌افتند؛ یا شاید هم دردسر درست می‌کنند! اما آن‌ها همیشه راه‌حل‌های بانمکی برای دردسر‌های درست شده پیدا می‌کنند و خودشان را از مخمصه نجات می‌دهند.

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لویی و رالفی عاشق جشن‌­ها و کارناوال­‌های شادی­‌اند که در آن‌­ها اسباب­‌بازی­‌ها، تفریحات و خوراکی­‌های خاص وجود دارد. اما از این‌­که این جشن­‌ها موقتی­‌اند و فقط در روزهای خاص برگزار می‌شوند، اصلاً راضی نیستند.

  23,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پیپ بارتلت، عاشق حیوانات جادویی است و همیشه کتاب راهنمای موجودات جادویی را مطالعه می­کند. یکی از روزها که والدین دانش‌آموزان به مدرسه می‌آیند تا آن­ها را با مشاغل مختلف آشنا کنند، پدر یکی از همکلاسی‌های پیپ که شرکت پرورش اسب‌های تک‌شاخ دارد، با چند اسب تک‌شاخ برای نمایش به مدرسه می‌آید.

  35,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • راجر دوستِ خیالی آماندا شافلاپ است که یک روز کاملاً ناگهانی از کمد اتاقش بیرون آمده و به بهترین دوست او تبدیل شده است. آن‌ها ساعت‌ها وقتشان را با هم به بازی می‌گذرانند. راجر هم از بودن با آماندا بسیار لذت می‌برد.

  39,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خاله گوولی گوشی تلفنی را که بغل شیشه بود برداشت و گفت: «سلام و ترشی سیرسرکه!  دوست داری ماجراهای یک خرس نوجوان زندانی که یک خاله‌ی بی‌اعصاب دارد بخوانی؟ پس ورق بزن!

  17,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تلی توی تشکش فرو رفته بود و پتو را روی سرش کشیده بود. رعد پشت پنجره می‌زد و شیشه‌های را می‌لرزاند و صدای موهوم باد توی اتاق زوزه می‌کشید. رعد سرخ وسیاهی به پنجره زد و گردوغباری شبیه به یک دست با انگشت‌های دراز جلو آمد و پنجره را باز کرد

  9,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود