• این مجموعه شامل 3 جلد می باشد.شما می توانید با %10 تخفیف این مجموعه را تهیه نمایید.

  102,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • راز موفقیت یک نویسنده دروغ‌گفتن است؛ البته نه به همسایه و دوست و آشنا، بلکه در داستان‌هایش.یک نویسنده از راه دروغ‌گفتن درآمد کسب می‌کند. اگر مُچت را موقع دروغ‌گفتن بگیرند، شاید به تو تَشَر بزنند، اما اگر مُچ یک نویسنده را موقع دروغ‌گفتن بگیرند، سرزنشش نمی‌کنند.

  35,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دسته‌ای پرنده‌ی نقره‌ای بر فراز آسمان پرواز کردند. بعد یک طاووس، دُمِ آبی و ارغوانی و سبزش را با شکوه باز کرد، آن‌قدر که افق را پر کرد. ققنوسی تخمی طلایی گذاشت و بعد رنگ طلایی تخم به رنگ قرمز درآمد و به صورت فواره‌ای از ستاره محو شد.

  35,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پو خنده‌ای تصنّعی سر داد، ولی خنده‌اش به شکل آه درآمد. «کاتسا... خودت فکرش را بکن اوضاع الان برای من چطور است. قریحه‌ی من تمام جزئیات آن کوه‌ها را در آن بالا نشانم می‌دهد، تمام جنگل را در آن پایین نشانم می‌دهد. حرکت تمام ماهی‌های توی آبگیر و تمام پرنده‌های لای درخت‌ها را حس می‌کنم. حس می‌کنم این سوراخی که در آبگیر درست کردیم، دارد یخ می‌بندد.

  48,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دو جلد از این مجموعه توسط انتشارات هوپا منتشر شده و داستان درباره¬ی دختری است به نام مینا سان تلمو. او با جثه¬ی کوچکش، عینکی با قاب سیاه و گرد و بزرگ بر چشمانش می¬زند. صورتش هم مانند عینکش گرد است. موهای سیاه و کوتاه با چتری دارد. او، یکی از تاثیرگذارترین نویسنده¬های سال است. شاید حتی تصورش را هم نکنید که او فقط 12 سال دارد!

  78,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جیمی بعد از شرکت در مسابقه، عنوان نمکی‌ترین بچه‌کمدین روی کره‌ی زمین را صاحب می‌شود. حالا او می‌خواهد دوباره درس‌خواندن در مدرسه و زندگی عادی‌اش را از سر بگیرد که تیمی از طرف شبکه‌ی تلویزیونی بی.ان.سی (اسپانسر مسابقات) از راه می‌رسد و به او یادآوری می‌کند که او به عنوان جایزه‌ی اصلی، صاحب یک مسابقه تلویزیونی مخصوص به خود است.

  47,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مادرم گریه می‌کند و پدرم به من بدوبیراه می‌گوید؛ یا برعکس! در چنین شرایطی به آن‌ها چه می‌توانم بگویم؟ هیچ. نمی‌توانم چیزی بگویم چون همین که دهانم را باز کنم همه‌چیز بدتر می‌شود. آن‌ها مثل طوطی فقط یک جمله را تکرار می‌کنند: درس بخون! درس بخون! درس بخون! درس بخون! 

  15,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  «رد پاها رو دنبال کن. معما‌ها رو حل کن. زنده بمون. به هیچ‌کس نگو چی بهت دادم.» قبل از گرفتن این پیام رمزآلود، کریستوفر رووه خوشحال بود

  45,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  این کتاب داستان کودکی است که درگیر دوری مادرش است. او با پدرش زندگی می‌کند که او نیز از دوری همسرش رنج می‌برد. ماجراهای این کتاب با لحن روایی متناوب، از دید چندین شخص روایت می‌شوند که هر کدام به نوعی درگیر ماجرای داستان هستند.

  22,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  «مدرسه‌ی جاسوسی» هم پر از ماجراجویی و کشمکش است و هم پر از کارها و اتفاق‌های بامزه. این مجموعه پسرها و دخترهایی را نشان می‌دهد که از نظر هوش و توانایی با هم برابرند و به صورت ویژه روی آن تأکید می‌کند. نوجوان‌هایی که عاشق ماجراهای جنایی، رمز و راز، کشف مسائل سری و حل مسائل پیچیده هستند، قطعاً‌ تا انتهای مجموعه از خواندن آن دست نمی‌کشند.

  39,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  کَسِل کرنشا هر بار که از چیزی می‌­ترسد یا احساس خشم زیادی می­‌کند، شروع می­‌کند به دویدن. این واکنش کَسِل از شبی شروع می‌شود که پدر دائم‌الخمر او روی مادر کَسِل اسلحه کشید. آن شب مادر کَسِل او را از خواب بیدار می‌کند و با هم از خانه فرار می‌کنند. سرعت دویدن کَسِل به خاطر ترس و وحشت زیادی که دارد، همان شب مشخص می‌شود.

  30,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خانواده‌ی هفت نفره‌ی وندربیکر در طبقه‌ی اول ساختمانی اجاره‌ای با حیوانات خانگی‌شان زندگی می‌کنند. پدر خانواده معتقد است زندگی هیچ انسانی کامل نیست مگر این‌که به حیوانی عشق بورزد.

  39,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود