• تصور شما از وایکینگ‌ها چه چیزی است؟ فکر می‌کنید واکینگ‌ها  انسان‌هایی خشن و وحشتناک هستند که همیشه بدنشان بوی بد می‌دهد و دنبال دعوا می‌گردند؟

  110,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • نخستین مجموعه کتاب آنتونیو ایتوربه و الکس اومیست با نام «پرونده‌های کارآگاه سیتو» برای سنین کودک و نوجوان منتشر شد. این مجموعه نخستین اثر از این نویسنده و تصویرگر است که در ایران منتشر می‌شود و شامل ۹ جلد کوتاه و یک جلد بلند نهایی است که ماه گذشته توسط انتشارات هوپا با در اختیار داشتن حق کپی‌رایت به چاپ رسید.

  151,500 تومان موجود
  15 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کیویاتکوفسکی، پسربچه­ای که به دنبال ماجراجویی و کارآگاه بازی است. او می­گوید که از همان موقع­ها که راه افتاده، هرچیز که گم می­شد را پیدا می­کرد، دماغش این­جور کارها را بو می­کشد! در این مجموعه با ماجراهای کارگاهی کوفسکی آشنا می­شوید.

  34,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  این مجموعه شامل 12 جلد می باشد.شما می توانید با %10 تخفیف این مجموعه را تهیه نمایید.همه چیز از آنجا شروع شد که خواهرم نقشه ای قدیمی و اسرار آمیزی کشف کرد. نقشه جای گنج گمشده ای را نشان می داد...

  330,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  چیکو فریتاتا، پسربچه‌ی ماجراجویی است که به دنبال اختراع هرچیزی، از این سو به آن سو سرک می‌کشد. شاید به خاطر همین است که او را مهندس چیکو صدا می‌کنند. اما چیکو همیشه یه گندی می‌زند و محاسباتش اشتباه از آب درمی‌آید. در این مجموعه قرار است با ماجراهای خنده دار و بامزه‌ی مهندس چیکو که در راه اختراع چیزهای جالب رخ می‌دهد، آشنا شوید.

  90,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  مجموعه کتاب بال‌های آتشین داستان ماجراجویی‌های یک شاهزاده‌است که در طول این مجموعه داستان‌ها با چالش‌ها و خطرات و اتفاق‌های عجیبی مواجه میشه.کتاب بال‌های آتشین2 داستان بازگشت او به خانه است، بازگشتی که دوباره او را گرفتار ماجرایی تازه می‌کند و بازهم اتفاق‌های تازه‌ای را سر راهش قرار می‌‎دهد.

  112,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  اتولین براون، دختر ماجراجو و کنجکاوی است. او چیزهایی را که می‌بیند و نقشه‌های زیرکانه‌اش را در دفترچه-ی خود می‌نویسد. عاشق معماهای پیچیده و اتفاقات جالب و غیرمنتظره است. اتولین با موجودی پشمالو به نام آقای مانرو آشنا می‌شود. در این مجموعه، با ماجراهای اتولین و مانرو آشنا می‌شوید.

  60,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود