لیست محصولات این تولید کننده فاطمی ( طوطی )

 • ⁣شنگال نه یک قاشق بود و نه یک چنگال، اما کمی از هر دو بود. او می‌دانست اگر بخواهد توی سفره جایی داشته باشد باید فکری بکند. آیا شنگال می‌تواند جایش را در سفره پیدا کند

  18,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • من مترسکم ولی می ترسم عنوان کتابی است از احمد اکبرپور که در 36 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های تخیلی است.

  17,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • لئوناردو داوینچی چه کسی بود؟ عنوان کتابی است از روبرتا ادواردز با ترجمه‌ی مریم صفری که در 96 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1393 به چاپ رسیده است

  13,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • آقا و خانم آسایش یک مهمانی خانوادگی دارند! درحالی‌که آقای آسایش مشغول درست کردن ماکارونی و کوفته قلقلی معروفش است.

  14,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • وقتی یک خرگوش هیمالیایی از دست صاحبش فرار می کند کجا می‌رود؟ می‌رود زیر سایه‌ی درخت بی‌عارو؟ یا بر می‌گردد می‌رود دور و بر آبشار نیاگارا و سرگرم خوردن علف تازه می‌شود؟ صاحبش باید چکار کند؟ منظورم ادسون آرانتس دو ناسیمنتو است. او باید چه کار کند؟ برود از شرکت نفت یک فرنشیپ موتور‌ملخی دربست کند و مستقیم فلایت کند طرف آمریکای شمالی؟ واقعا او باید چه کار کند؟

  19,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چی بپوشم؟ عنوان کتابی است از پیام ابراهیمی که در 32 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1396 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب مهارت های اجتماعی در کودکان است.

  10,000 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شایعه مثل پر همه جا پخش می شود (بر اساس قصه ای عامیانه از اروپای شرقی) [داستان هایی برای فکر کردن] عنوان کتابی است از هسان کیم با ترجمه‌ی زهرا یوسفی راد که در 40 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب ضرب المثل ها است.

  11,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کلاغ سیاه به سفر می رود عنوان کتابی است از بابک صابری که در 24 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های تخیلی است.

  9,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کتاب اگر... نگاهی متفاوت به عددها و اندازه های بزرگ ، اطلاعاتی درباره‌ی عددها و اندازه‌های بسیار بزرگ به مخاطب می‌دهد. از نکات جذاب کتاب این است که نویسنده با کوچک کردن مفاهیم و عددهای بزرگ به شکل‌هایی با مقیاس کوچک که برای مخاطب آشناست، سعی در شناساندن بهتر دنیای اطراف را به او دارد.

  12,500 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • قصه های من و بابام عنوان کتابی است از ای. او پلاو ئن که در 108 صفحه و توسط انتشارات فاطمی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های کوتاه است.

  30,000 تومان موجود است همین حالا خریداری کنید
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود است همین حالا خریداری کنید
 • داستان «بیژن و منیژه» از یادگارهای ادبیات کهن ایران است که فردوسی آن را هزار سال پیش به زیبایی و هنرمندی در شاهنامه نوشته است. فرهاد حسن‌‌زاده این داستان را برای نوجوانان بازآفرینی کرده تا نسل امروز با ریشه‌هایش بیشتر آشنا ‌شوند.

  19,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود