به سرزمین کلمات خوش آمدید

 

شاید برای شما هم بارها پیش آمده که دلتان می‌خواهد کتاب بخوانید، اما نمی‌دانید چه کتابی.

شاید یک کتاب خوانده‌اید و مزه‌اش رفته زیر زبانتان و با خودتان گفته‌اید: «کاش یه کتاب دیگه این شکلی بخونم.» و ندانید کتاب‌هایی را که مشابه کتاب مورد علاقه‌تان هستند چه طور و از کجا پیدا کنید.

شرط می‌بندیم بارها و بارها شنیده‌اید: «کتاب یار مهربان است.» .و بعد هم: «کتاب بخوانیم. چون کتاب خواندن خوب است.» اما ندانید از خواندن چه کتابی لذت می‌برید و چه طور می‌توانید یک کتاب خوب را انتخاب کنید.

این‌جور وقت‌ها کافی‌ست ورد جادویی «کتابم کو» را زمزمه کنید تا ما ظاهر شویم و فکرهای قاطی‌پاطی‌تان را کنار بزنیم و بهترین کتاب‌ها و بازی‌های فکری را بهتان معرفی کنیم.

«کتابم کو» تصمیم دارد به شما کمک کند تا بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید. چرا؟ چون انتخاب‌های خوب هستند که چراغ‌های مسیرمان را روشن می‌کنند و بهترین اتفاق‌ها را برایمان رقم می‌زنند.

در «کتابم کو» قرار نیست به هر کتاب و هر بازی‌یی دسترسی داشته باشید، بلکه فقط با آن‌هایی سر و کار دارید که «بهترین» هستند. بله! بهترین کتاب‌ها و بازی‌های فکری.

«کتابم کو» به شما کمک می‌کند کتاب‌ها و بازی‌هایی را که مناسب سن و طبق سلیقه و علاقه‌تان هستند انتخاب کنید و اگر گزینه‌های بیشتری خواستید به سادگی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برای این انتخاب کافی‌ست قبل از خرید اطلاعات هر کالا را مطالعه کنید. «کتابم کو» سعی دارد با اطلاعاتی که در پروفایل هر کالا می‌گذارد به شما کمک کند تا از انتخاب هیچ کالایی پشیمان نشوید.

ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و پنج‌شنبه‌ها تا ساعت ۱۳ پشت خط ۸۸۹۹۶۳۱۶ داخلی ۵۲۸ هستیم تا با حوصله به تمام سوال‌های شما پاسخ بدهیم. 

در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات فروشگاه اینترنتی کتابم کو می‌توانید از طریق شماره 09031236316 (صرفا در ساعات 9 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه) مستقیماً با مدیر فروشگاه اینترنتی کتابم کو (محمد حسین متولی) ارتباط برقرار کنید.

اگر هم دوست داشتید می‌توانید به نشانی الکترونیکی info@ketabamkoo.ir برایمان بنویسید.

راستی! پیش از خرید یک نگاهی هم به شرایط خرید از سایت بیندازید.