محصولات جدید

 • خرید محصول

  برای لحظه‌ای خیال کرد شاید آنچه دیده نوع دیگری از وقایع غیرمسلّمی است که صندوقچه می‌تواند به نمایش بگذارد و تا الان نشانش نداده بوده، نوعی توهم. اما می‌دانست این‌گونه نیست. خودش می‌توانست آینده را ببیند، خب آن دختر هم می‌توانست از دیوار عبور کند. آیا آن دختر هم مثل او صاحب چیزی بود، صاحب نوعی ابزار که به او چنین قدرتی...

  48,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  پارادیس به جنگلی که هر لحظه تاریک‌تر می‌شد اشاره کرد و گفت: «همین‌حالا، من می‌رم سراغ هیولای خرسیِ کلّه‌کوسه‌ای. قبل از اینکه شهردار رو بخوره. شما دو تا، مثل شیر با من می‌آیین یا هنوز دهنتون بوی شیر می‌ده؟» بن دستش را بالا برد: «من مثل شیر می‌آم.»

  30,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اسپرانتزا دختری سیزده ساله است که در شهری در مکزیک زندگی می‌کند. پدرش از زمینداران و ثروتمندان مکزیک است، اما بعد از انقلاب مکزیک که چند سال قبل رخ داده، مردم، زمینداران را افرادی ظالم و ستمگر می­ پندارند و  به همین دلیل به خون آن‌ها تشنه‌اند.

  29,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مایکل و دوستانش به تایوان می­روند تا دست راست سابقِ الجن، یعنی ولچ را نجات بدهند.  آن­ها قصد دارند ژول، کشتی پول و منبع قدرت الجن را از چنگ آن­ها دربیاورند. ولچ اطلاعات بسیاری از امور داخلی الجن و هتچ دارد و می­‌تواند کمک بزرگی برای مایکل و دوستانش باشد. آن­ها در طی مأموریتشان، تارا، تورستین و کوئنتین، که از بچه‌های الکتریکی هتچ هستند را نیز نجات می‌دهند.

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماروین برای اولین بار و البته بدون اجازه­ی پدر و مادرش همراه با جیمز به مدرسه می‌رود. او عاشق نقاشی است و بسیار مشتاق است که معلم هنر جیمز را از نزدیک ببیند. جیمز می­گوید از نظر آقای چانگ، هیچ اشتباهی در نقاشی وجود ندارد.

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کوتاه بودن قد جولیا، او را در مدرسه و حتی خانه ناراحت می‌کند.  او حتی شنیده که مادر و پدرش هم از این قضیه ناراحت هستند. جولیا مارکس همه‌ی عمرش ریزه‌میزه بوده، به همین خاطر هم وقتی مادرش مجبورش می‌کند در نمایش جادوگر شهر اُز اسم بنویسد، ‌تعجبی ندارد که نقش یک مانچکین‌را بهش می‌دهند. (مانچکین‌ها انسان‌های...

  39,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جان کمیسر کلیکر در خطر است! او برای استراحت به تعطیلات چند روزه‌ای رفته و دور از شهر است، ولی در همان روزها، نامه‌ای از طرف او به دست دوستانش، یعنی همان شش خلافکار سابق می‌رسد که در آن نوشته همه‌چیز روبراه است و از آدی می‌خواهد که به دیدنش برود.

  20,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • همه‌ی شواهد به کمیسر می‌‌گویند که تینو، جاعل چیره‌‌دست سابق، دوباره به چاپ اسکناس تقلبی مشغول شده است. کمیسر با عصبانیت، به پارک‌‌هتل می‌‌رود و اسکناس‌‌های تقلبی را به تینو نشان می‌‌دهد. کمیسر، تینو را متهم می‌‌کند که دوباره در حال جعل اسکناس است، اما تینو  می‌گوید که روحش هم از این قضیه خبر ندارد و این اسکناس‌‌ها را او جعل نکرده است.

  20,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کمیسر کلیکر را به جرم سرقت از بانک دستگیر کرده‌‌‌اند! این خبر در میان شش یار کمیسر در پارک‌‌‌هتل، مثل توپ صدا می‌کند! خب البته هر کس کوچک‌ترین شناختی از کمیسر داشته باشد، می‌‌‌داند که این یک پاپوش است تا از او انتقام بگیرند؛ اما همه‌‌‌ی مدارک و شواهد بر علیه کمیسر است و او هیچ شاهدی ندارد که شهادت دهد او در روز سرقت کجا بوده.

  20,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • وای چه خبر شده! چرا هیچ‌چیز روبه‌راه نیست؟! خورشید زیادی نور می­تابد! آسمان زیادی آبی است و موزها هم زیادی شیرین هستند! جیم حسابی گیج شده. نورمَن، همسایه‌ی بغلیِ جیم حدس می‌زند جیم بداخلاق شده! اما جیم زیر بار نمی­رود که نمی‌رود!... 

  18,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پِنلوپه دل توی دلش نیست چون امروز اولین روز مدرسه است. او پیش خودش فکر می­کند که همکلاسی­ هایش چه شکلی­ اند؟ آیا با او مهربانند؟ جواب این سؤال به ­خصوص خیلی برایش مهم است. او می­خواهد همکلاسی­ هایش دوستش داشته باشند. اما وقتی پنلوپه می­فهمد تمام هم‌کلاسی‌هایش انسان هستند، حسابی جا می­خورد! 

  19,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ما به عنوان یک انسان چه خصوصیاتی می­ توانیم داشته باشیم؟ می‌توانیم پُر از احساسات خوب و مثبت باشیم، و یا گاهی خطا کنیم و انرژی‌های منفی داشته باشیم. می­ توانیم به نقاط ضعف خود پی ببریم و اشتباهات خود را جبران کنیم. شما به عنوان یک انسان خودتان را چطور توصیف می­ کنید؟

  19,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود