محصولات جدید

 • اتولین براون، دختر ماجراجو و کنجکاوی است. او چیزهایی را که می‌بیند و نقشه‌های زیرکانه‌اش را در دفترچه-ی خود می‌نویسد. عاشق معماهای پیچیده و اتفاقات جالب و غیرمنتظره است. اتولین با موجودی پشمالو به نام آقای مانرو آشنا می‌شود. در این مجموعه، با ماجراهای اتولین و مانرو آشنا می‌شوید.

  60,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مجموعه کتاب بال‌های آتشین داستان ماجراجویی‌های یک شاهزاده‌است که در طول این مجموعه داستان‌ها با چالش‌ها و خطرات و اتفاق‌های عجیبی مواجه میشه.کتاب بال‌های آتشین2 داستان بازگشت او به خانه است، بازگشتی که دوباره او را گرفتار ماجرایی تازه می‌کند و بازهم اتفاق‌های تازه‌ای را سر راهش قرار می‌‎دهد.

  112,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  سام گریوز، پسربچه‌ی داستان ما به تازگی، مأمور انتظامات دبستان شومیان شده است، اما روز اول مأموریتش رازی وحشتناک را درباره‌ی مدرسه‌شان می‌فهمد:« مدرسه‌شان یک موجود زنده‌ی همیشه گرسنه است و خوراکش چیزی نیست جز دانش‌آمو‌زهای مدرسه. »

  36,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  اِیدا همراه پدرش لُرد گات، تک دختر خانواده است و کلی خدمتکار دارد. ایدا در جایی زندگی می‌کند که معروف است به عمارت غم‌کده‌ی مخوف. ایدا دختری تنهاست و هیچ دوستی ندارد که با او برود در این عمارت بزرگ، گشت و گذار کند و کلی ماجراجویی کند.

  64,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • تصور شما از وایکینگ‌ها چه چیزی است؟ فکر می‌کنید واکینگ‌ها  انسان‌هایی خشن و وحشتناک هستند که همیشه بدنشان بوی بد می‌دهد و دنبال دعوا می‌گردند؟

  110,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کیویاتکوفسکی، پسربچه­ای که به دنبال ماجراجویی و کارآگاه بازی است. او می­گوید که از همان موقع­ها که راه افتاده، هرچیز که گم می­شد را پیدا می­کرد، دماغش این­جور کارها را بو می­کشد! در این مجموعه با ماجراهای کارگاهی کوفسکی آشنا می­شوید.

  34,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ژولیوس، نام گورخری است که در رم باستان متولد شده­. اگر انیمیشن ماداگاسکار را دیده­ باشید، این گورخر کاملا برخلاف مارتی، گورخر این کارتون است. یکی از رویاهای او، انتقال به یک سیرک شاد و شنگول است. در این مجموعه، با ماجراهای بامزه این گورخر آشنا می­شوید.

  64,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • چیکو فریتاتا، پسربچه‌ی ماجراجویی است که به دنبال اختراع هرچیزی، از این سو به آن سو سرک می‌کشد. شاید به خاطر همین است که او را مهندس چیکو صدا می‌کنند. اما چیکو همیشه یه گندی می‌زند و محاسباتش اشتباه از آب درمی‌آید. در این مجموعه قرار است با ماجراهای خنده دار و بامزه‌ی مهندس چیکو که در راه اختراع چیزهای جالب رخ می‌دهد، آشنا شوید.

  90,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دنیای سوفی داستان دختری به نام سوفی اندرسون است که نزدیک تولد پانزده سالگی‌اش نامه‌ای به دستش می‌رسد که در آن نامه آلبرتو کنوکس، فیلسوف مرموز دو سوال مهم و اساسی از سوفی  پرسیده بود:  1. تو کی هستی؟ 2. جهان چگونه به وجود آمده است؟

  65,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود